Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Melissa Magnanelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Melissa Magnanelli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Melissa Magnanelli përfaqësoi Shqipërinë në festivalin ndërkombëtar, Sanremo Junior 2012 më këngën “Dashuria na rrethon”. Ajo ka një zë brilant. Kompozitori Klodian Qafoku përgatiti, që në këtë festival të rrëmbente një çmim të rëndësishëm. “Është një këngë ritmike, që ka në përbërje poezi shumë të bukur, e përkthyer dhe përshtatur nga babai i Melisës. Kënga është bërë shqip dhe në konkurrim është paraqitur në shqip. Shpresojmë që në festival ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Roderika Ukelli

Aulona Limani

Donika Nuhiu

Denisa Dehari

Djellona Krasniqi

Klea Fureraj

Arbnora Rexhepi

Vesa Berisha

Tags: Melissa Magnanelli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet