Melos Tërshnjaku
Melos Tërshnjaku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Melos Tërshnjaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Korrik 2023, Krenar Krasniqi & Melos Tershnjaku publikojnë videoklipin "Jarani Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Labinot Mezini, ndërsa tekstin e shkroi Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0