Memet Petrovci
Memet Petrovci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Memet Petrovci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 12 Tetor 2015, Isuf Rashiti & Memet Petrovci publikojnë videoklipin "Nuse Per Gurbet". Në vitin 2021, Memet Petrovci & Isuf Rashiti publikojnë albumin "Këngë Të Vjetra Qytetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 2