Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Tradhti Tradhti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mendje leht moj paske qen zdi qka po vepron
me shum djem moj ti po del
te gjith tash ti i trathton
tash ke mbetur pa askend
(2x)

falje spranoj
veq nje here te dashuroj tradhtin qe ma bon
asnjeher smund të harroj
(2x)

skom nevoj tash une per ty kom tjeter dashni
athere kur te deshta une tash ti vet mbaje zi per gabimin qe ke ba
(2x)

falje spranoj veq nje here te dashuroj
tradhtin qe ma bon asnjeher smund të harroj


Ky tekst u dërgua nga Descarada


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Tradhti Tradhti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhti Tradhti".
3. Video është e këngës "Tradhti Tradhti", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0