Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Nuk Kam Fat Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

nate e fundit une me ty
neser nuse shkon dashni
une shume fat te deshiroj
tani fatin e mallkoj

(ref 2x)
si t´jetoj si t´jetoj
pa dashni s´mund duroj
tani veten e mallkoj

nuk kam fat asnjehere
ne dashni e lumturi
kjo dot me ndodh mu perseri

ftyra jote rreze drite
ti me ngrohe ti me mbyte

zemra ime z´dot duron
me duvak tete shikoj

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Nuk Kam Fat Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Fat Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Fat Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0