Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Hajt Mu Afro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i lumtur jam une me ty
kur pot shoh une ty karshi
tani e lus perendin
mos t´na ndaj ket dashuri

(2x)
hajt hajt mu afro
doren time ma shtrengo
hajt hajt me perqafo
se kjo zemer ty te do

degjo bilbilin tuj kendu
i shoh lulet tuj lulezu
afer meje je afru
zemrat tona me i bashku

(ref 4x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Hajt Mu Afro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Mu Afro".
3. Video është e këngës "Hajt Mu Afro", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0