Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Jam Ne Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

m´kalon jeta
jam ne vetmi
o fati im ti me ndihmo

vetem netet me shoqerojne
ku u trete dashuri

nese kjo jete ka nje rruge
atehere une rrugen do ta gjej
o zot i madh ti me ndihmo
ti rrugen mua me trego

jam pikelluar jam merzitur
ku iku e shkreta dashuri
dot kendoj do da kerkoj
do ta therras ne lumturi


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Jam Ne Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ne Vetmi".
3. Video është e këngës "Jam Ne Vetmi", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0