Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - O Bukuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


larg prej meje po jeton
zemra ime te kerkon
qaj me lot un pa pushim
pse nuk kthehesh shpirti im

(ref 2x)
o o oj bukuri
per ty humba shokt e mi
z´dot vepreja kshu per ty
me e pas dit se m´ben tradhti

prej teje n´rruge jam dal
se ne zemer me ke kall
krejt shoket me jan largu
shkak teje s´po rrin me mu

(ref 2x)

paskam pas fatin e zi
qe te vuj per dashuri
a thu dot kem fat ne jete
te gjej dashni te vertete ?

(ref 2x)

Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 28/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Memi:


Komente 0


Memi - O Bukuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bukuri".
3. Video është e këngës "O Bukuri", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.