Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Bie Shi E Fryn Nje Ere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bie shi e frynë një erë
tek unë dimer tek ti verë
sytë e tu rrezojnë si dritë
sytë emi qajnë ditë prë ditë

Aman zemër eja ti
si dikur në krahët e mi
shpirtë e zemër po më plasin
emrin tënd buzët e flasin

Në dorë mbajë fotografin
ku jemi bashkë unë dhe ti
emrin tëndë kudo e shkruaj
për sa jetë unë do t'vuaj


Ky tekst u dërgua nga Benhamin


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Bie Shi E Fryn Nje Ere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bie Shi E Fryn Nje Ere".
3. Video është e këngës "Bie Shi E Fryn Nje Ere", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0