Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - O Burg I Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15

I vetmuar jam
N'Ket nat sikur nje zog ne kafaz
As gjumi sbom bjen ne sy
Smund ta boj shpirtin rahat

Ref:O burgi i zi O burgi i zi
Jeten Ti Mua ma ke nxij
O Bug i zii o burg i zii
N'Caf ke mar ti shum djem te ri

Sonde Nuk doja shokt e mi nga njeher me japin gajret se aq shum me mendon sje i vetmi qe po hek

Ref: O burgi i zi jeten ti mu ma ke nzi o burgi i zi nqaf ke mar shum djem te rii

Po te lutem oj perendi hape token un te hij
Un te hij se sdu tjetoj me ket vujtje smund ta duroj

Ref


Ky tekst u dërgua nga Tetovarja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - O Burg I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Burg I Zi".
3. Video është e këngës "O Burg I Zi", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0