Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Udhe E Mbare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Udha e mbare moj ty te qofte
Fati ti le te percjell
Edhe une tash do te mbetem
Sikur dita moj pa diell

Sikur dita moj pa diell x2

Edhe une tash do te mbetem x2

Sikur dita moj pa diell x2

Nese s'me beson ti mu
Sot pa ty kendoj me mall
Kurre s'do te martohem une
Deri sa te jem une gjalle

Deri sa te jem une gjalle

Kurre s'do te martohem une x2

Deri sa te jem une gjalle x2

Ti dhe kujt t'i behesh nuse
Kush do te jete moj dhandri yt
Kush do t'i puthe buzet e kuqe
Cili eshte ai qe me mbyt

Cili eshte ai qe me mbyt

Kush do t'i puthe buzet e kuqe x2

Cili eshte ai qe me mbyt x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Udhe E Mbare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udhe E Mbare".
3. Video është e këngës "Udhe E Mbare", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0