TEKSTESHQIP

Memi
Aferdita
Lyrics

Dola un nje dit pranvere takova nje vajz esmere u afrova dhe pyta me tha me quajn aferdita hajde hajde aferdita eja tlutem dil me mu se bashku jeten ta kalojna se kjo zemer fort te dua sa me fat qenka kjo dit qe te takova aferdit nje buzzqeshje ma dhurove shpirtin tim ti ma gzove hajdde hajde aferdita eja te lutem dil me mu se bashku jeten ta kalojana se kjo zemer fort te dua tani mos mendo shum mir qe te zgjodha simpatin vetem thuaj se te dua gzim i madh do te jet per mua hajde hajde aferdita eja te lutem dil me mua se bashku jeten ta kalojna se kjo zemer fort te dua

DËRGOI: