TEKSTESHQIP

Memi
Po Pi Raki
Lyrics

po pi raki po pi raki
vuaj dhe kendoj
kenga ime ka nje dert
dashnojra m´harroj

askush hallin nuk ma din
prandaj pi raki
kenga ime ka nje hall
dashnorja m´la ne rini

(ref 2x)
rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri pa ty

pa ty pa ty oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
e kam dasht si syt e mi

rini oj rini
ku ma humbe at dashni
rini oj rini
c´kam me vyn kjo pasuri
pa ty ?

DËRGOI: