TEKSTESHQIP

Memi
Ti Tash Je Larg Meje
Lyrics

Nuk muj me besu se perty po vuj more dashnin time ja dhe tjeter kuj ato dit te lumtura shum shpejt i harove shpresa me te mdhaja zemer mi helmove

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Ke mendu moj vajz se un boj hajgare te kam dasht me zemer por mdole tradhtare sme lejon familja thojshe un te du tlutem mos me mashtro ske mendu per mu

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedi pse aq me mundove per t'zezen tradhti

Ket keng qe kendoj ty ta kam kushtu un degjoje edashur e me kujto mu ato dit te lumtura shum shpejt i harrove shpresat me te mdhaja zemer mi helmove.

Ref:(2x)
Tash ti je larg meje tjetrin dashuron sesht e let per mua kur un te kujtoj tjetrin dashurove ke mendu sedin pse aq me mundove per t'zezen tradhti

DËRGOI: