A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Mendi është një këngëtar i njohur. Armend Bajrami, i njohur si Mendi jeton ne Zvicer. Më datë 19 Qershor 2007, Speya publikojnë videoklipin "Mos M`thuj", në bashkëpunim me Mad Lion & Mendi. Më datë 6 Gusht 2009, Riza Selimi & Mendi publikojnë videoklipin "Te Mireve Beju Mir O Zot". Më datë 9 Mars 2011, Mendi & Blero publikojnë videoklipin "Njo Me Njo". Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Samson Gjoni

Shkelzen Iberhysaj

Shkëlzen Nikqi

Mergim Gojani (Gimi)

Liridon Hoti (Liri)

Tooni

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Blerim Gashi

Liridon Sefa

Niman Mushkolaj


Tags: Mendi, Armend Bajrami

Krijo Një Kartolinë