Mendi Ero
Mendi Ero

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • PrishtinëBiografia

BIOGRAFIA: Mendi Ero është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 19 Shtator 2023, Mendi Ero publikon videoklipin "Hey Zemer"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0