Më mbaj mend (për 1 muaj)

Menduh Allajbeg

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Menduh Allajbeg është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Menduh Allajbeg ka perfunduar shkollen fillore "Emin Duraku" ne Prizren. Kurse tani vijon ne shkollen e mesme "Medreseja Alauddin" Prizren. Babai i ka vdekur para se te lindte. Kete talent per kendim e ka patur qysh ne vegjeli dhe ka vendosur qe te vazhdoje me kendimin e ilahive. Jeton me nenen dhe vellaun e tij. Synon qe te ardhmen tebej nje album. Më datë 5 Maj 2014, Menduh Allajbeg publikon videoklipin "Ty Tkam Nënë Edhe Babë". Më datë 8...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

6 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Onur Sagdani

Hadis Haxhillari

Bajrush Berisha

Furkan Junuzi

1ky

Ecstasy Tlg

Dhura

Amir

Elines

King

Tags: Menduh Allajbeg


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet