A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Mehana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mensur Mehana është një këngëtar i njohur. Më datë 2 Qershor 2007, Mensur Mehana publikon videoklipin "Larg Te Ndjej"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Miftari

Driton Sopa

Astrit Bejta

Shkelqim Kosova

Luli (Lulzim Sadiku)

Edi Krasniqi

Mili Sallauka

Ergin Brahimi

Hysen Smajli

Kosovar Alija


Tags: Mensur Mehana

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019