Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Gjurgjiali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Mentor Gjurgjiali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Themeluesi i Grupit 403 dhe autore i shume kengeve......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

403

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Profa

Zaim Sejdiu

Pejoni 039

Sunaj Saraqi

Rasim Sopi

Acidi

Met Sadiku

Ron Rexhi

Trim Jakupi

Edi Krasniqi

Tags: Mentor Gjurgjiali, 403, Mentori


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet