Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Para Meje Del Me Tjetrin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

une po qaj e ti po qesh o psee
ke ndryshuar ma nuk je si dje
para meje po kalon e spo me njeee
krejt ndryshe pate fol prandaj po me vjen shum zor zemren time ta kam fal o psee

pse o zemer pse o zemer para meje del me tjeter
pse o zemer pse o zemer e harron dashnin e vjeter(2)

une po qaj e tipo qesh o psee
ke ndryshuar ma nuk je si djee
para meje po kalon e spo me njeee
krejt ndryshe pate fol prandaj po me vjen shum zor ,zemren time ta kam fal o psee

pse o zemer pse o zemer para meje del me tjeter pse o zemer pse o zemer e harron dashnin e vjeter (2)


Ky tekst u dërgua nga AnaMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Teksti: Ejup Shabani


Mentor Kurtishi - Para Meje Del Me Tjetrin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Meje Del Me Tjetrin".
3. Video është e këngës "Para Meje Del Me Tjetrin", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0