Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Mos Harro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

i vetmuar i vetmuar si asnjeher jet
veq fotografia jote ne dor me ka mbet'
zemren time zemren time ke qen vetem ti
sa t'kam dashur veq ne ZOT e di
zemren time zemren time ke qen vetem ti
sa t'kam dashtur veq nje zot e di

mos haro zemren qe per ty ka rah
mos haro syrin qe per ty ka qare
mos haro buzen qe puthje t'kam dhan
me ma fal krejt boten une ty s'kisha lan

ne mes nates ne mes nates emrin po ta thras
edhe yjet edhe hanes per ty po ju flas
2rf.ku ka mbetur dashuria jon
ku je ti qe mke than te tu pergjithmon
,ps haro zemren qe per ty ka rah
mos haro syrin qe per ty ka qare
mos haro buzen qe puthje t'ka dhan
me ma fal krejt boten un ty skisha lan






Mentor Kurtishi - Mos Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Harro".
3. Video është e këngës "Mos Harro", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0