Audio

Top 200

Mentor Kurtishi - Gabimisht  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  41

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Gabimishtë U Takuam"
Shko mos më thuj as lamtumirë
Ktuu fundi paskaa qennnë
Shko ndoshta gjen edhe më mirë
Qdo fillim dhe fundi i vjen

Po na ndan kjo natë e zezë
Në takim nesër nuk pres
N`vendin ku jemi taku
Do t`mbetet pa ty pa mu

Ref: (2x)
Unë dhe ti me një qytet
Gabimisht ne u pam
Gabimisht u dashuruam
Gabimisht ne u ndaaam..

Mos mos ma fshi lotin në sy
Se unë dua të qaj
Kjo është nata e fundit për ne të dy
Hera e fundit që në prehër të mbaj

Po na ndan kjo natë e zezë
Në takim nesër nuk t`pres
N`vendin ku jemi taku
Do t`mbetet pa ty pa mu

Ref: [4x]
Unë dhe ti me një qytet
Gabimisht ne u pam
Gabimisht u dashuruam
Gabimisht ne u ndaaam..


Ky tekst u dërgua nga Besa   baniKartolina (1)

U krijua nga Fansi me i madh i Me 2019-11-04 10:36:35
Po na ndan kjo natë e zezë
Në takim nesër nuk t'pres
N'vendin ku jemi taku
Do t'mbetet pa ty, pa mu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...