Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Dashurova Un Nje Vajz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dashurova unë një vajzë
Që ka pasë merak në mue. :I
I: Por ajo ishte e feju’me
Prandaj unë-o jam largue. :I
N’qafë më pastë kjo shoqëria
Që më ndau nga dashuria.
Që më ndau nga dashuria
Plot me lot m’u mbush shamia.
Plot me lot m’u mbush shamia
Ia fillova nga rakia.
Dashurova unë një vajzë
Ish e vogël topolake.
Ish e vogël topolake
Se ç’ma ndezi zemrën flak-e!
Mentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/01/2013


Mentor Kurtishi - Dashurova Un Nje Vajz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurova Un Nje Vajz".
3. Video është e këngës "Dashurova Un Nje Vajz", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0