Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ti Ke Qesh Kur Un Kam Qajt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa Netë pa Gjum Sa Lot n´sy sa dhimbje ne Zemer kisha un per ty Sa her të kam thirr veq për një Fjal ti telefonin e ke ndal..

oo... un Nuk e di Nuk e di qfar shpirti kishe tih nuk e di ku e merr at Zemer mos me thirr mos me thirr ma kurr ne emer..

Mos u kthe ma mos u kthe shko ku ishe deri Dje Kur kam Qajt isha i vetem ti ke qesh me dikënd tjeter..

Mos u kthe ma mos u kthe kur te prita vet me le e ke Dit se un për ty do të jetoj me lot ne sy..

aaa... ti ne Zemer me ke vra aaa... Ti ke qesh kur un kam Qajt...


Ky tekst u dërgua nga Arjeta Krasniqi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Ti Ke Qesh Kur Un Kam Qajt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Qesh Kur Un Kam Qajt".
3. Video është e këngës "Ti Ke Qesh Kur Un Kam Qajt", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0