Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Do Të Ngel Në Histori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6

Nuk kemi video për këtë këngë.

One two three four
Oha joh oha joh oha joh oha start

Ngel n`histori një dashuri
Një vit një ditë në pranverë të humba ty
Ngel n`histori ahha një dashuri
Një vit një ditë në pranverë të humba ty

Lotët në sy
Ende s`mjan ndal
Prej kur ke shku dhe s`të kam parë
Prej kur ke shku ahaa dhe s`të kam parë

Ref:
Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Kush di se q`buzëjan duke t`puth
kush di me kënd je martu e m`ke harru
Kush di se q`buzë aahaajan duke t`puth
kush di me kënd je martu e m`ke harru

Do t`digjem zjarrë
Deri sa t`jem gjallë
Kam me u fikë aahh vetëm në varrë
Kam me u fik aahhh vetëm në varrë

Ref:
Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Tash do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë kan me kalu
Por atë pranverë s`kam me harru

Do t`ngel do t`ngel në histori
Një ditë një vit një Dashuri
Me qindra ditë


Ky tekst u dërgua nga  bani


Renditja: Top 200
Publikimi: 28/04/2010Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0


Mentor Kurtishi - Do Të Ngel Në Histori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Ngel Në Histori".
3. Video është e këngës "Do Të Ngel Në Histori", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.