Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Mavi, Mavi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  7

Sa fort n`ty jam dashuru
nuk muj as vet me besu
Sa fort n`ty jam dashuru
nuk muj as vet me besu

Nuk më zihet vendi vend
une tye pa t`përmend

Ref:
Mavi Mavi mos mavi
çka mje veshur ashtu ti
mirë e din se sa të du
ti gjithmonë ke qenë për mu

Gjithë dynjaja e ka dit
se ti mu ma nuk po m`prit

Nuk më zihet vendi vend
une tye pa t`përmend

Mavi Mavi mos mavi
çka po m`vishesh ashtu ti
mirë e din se sa të du
ti gjithmonë ke qenë për mu


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - Mavi, Mavi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mavi, Mavi".
3. Video është e këngës "Mavi, Mavi", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 1