Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Dita Edhe Nata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

O fat i zi o fat i shkret sa befasi po na sjell kjo jet o fat i zi o fat i shkret a ka njeri qe zgabon ne jet

refren-2her

jo asnjer her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru
jo asnje her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru

prej tan ndynjas jam i qortun pse i martum e i dashurum me mir asht iq iq mos me fol se kjo gjithkujt mundet me i ndodh

refren-2her

jo asnje her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru
jo asnje her nuk ekam besu se dy her zemra ka me u dashuru

refren-3he r

jo asnje her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru
jo asnje her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru
jo asnje her nuk e kam besu se dy her zemra ka me u dashuru


Ky tekst u dërgua nga Eda PrizrenMentor Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/11/2008


Mentor Kurtishi - Dita Edhe Nata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita Edhe Nata".
3. Video është e këngës "Dita Edhe Nata", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0