Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Vetëm Ty Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Kush troket sonte në derë
Kush më fal pak drit e terrë
Kush jeton sonte për mua
Kush më thotë sonte të dua

Kush jeton sonte për mua
Kush më thotë sonte të dua

Ref:(2x)
Oj Zemër vetëm ty të dua
Pse më mban inat në mua
Oj Zemër pse më len të qaj
Pse lejon kjo natë neve t`na ndaj

Kush vjen sonte t`më ngushlloj
Kush vjen natën t`ma shkurton
Edhe hëna sonte u shua
Kujt ti them sonte të dua

Edhe hëna sonte u shua
Kujt ti them sonte të dua

Ref:(3x)
Oj Zemër vetëm ty të dua
Pse më mban inat në mua
Oj Zemër pse më len të qaj
Pse lejon kjo natë neve t`na ndaj


Ky tekst u dërgua nga  bani

Mentor Kurtishi - Vetëm Ty Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Ty Të Dua".
3. Video është e këngës "Vetëm Ty Të Dua", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0