Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Pse O Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Si ka jeta veq dy ngjyra jo
Paska njerz me dy fytyra po
Pse o shpirt pse o shpirt
ndodhi kjo.

Pse o shpirti mu mke lan
A t'kujtohet qka mke than
Zemrat tona kurr si dham
Pse o shpirt.

Pse o shpirt im mke harru
Gjith te ndau një djal pa u bashku
Tjetër kan spo muj ta du
Pse o shpirt.


Ky tekst u dërgua nga violeta halimi

Mentor Kurtishi - Pse O Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse O Zemer".
3. Video është e këngës "Pse O Zemer", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0