Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Sick
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sick".
3. Video është e këngës "Sick", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mentor Kurtishi - Sick Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Bojna Selfie"

Komente

Asnjë Koment

02/09/2016

2016-09-02T16:00:00+00:00Zemer ti po me çmend o po me çmend
me qellim ka un po vjen ka un ti vjen
ska ma mir se ty me t'pas ngat ty me t'pas ngat
per dashni je kapak je je kapak

ref:(x2)
Sik sik ndashni je
syn syn mu me ke
sik sik ndashni je
veq ni syn mu me ke

Ti me stil m'provokon o m'provokon
sa mir din e vet shkon e sa mir t'shkon
ska ma mir se me t'pas ngat ty me t'pas nagt
per dashni je kapak je je kapak

ref:(x4)
Sik sik ndashni je
syn syn mu me ke
sik sik ndashni je
veq ni syn mu me ke


Ky tekst u dërgua nga Behar Gërdellaj
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë