TEKSTESHQIP

Mentor Kurtishi
Kur Kenga Qohet Pesh / Dikur Kendojsha Per Dashni (Potpuri)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Kenga Qohet Pesh / Dikur Kendojsha Per Dashni (Potpuri)" kënduar nga Mentor Kurtishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.