Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Mentor Thaqi është një autor këngësh dhe shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Abdullah Troshupa

Mehmet Disha

Kasam Shaqirvela

Shaban S Shabani

Elton Cemurati

Imarton Osmani

Orhan Dauti

Jurgen Ndoci

Afiz

Arber Sokoli

Tags: Mentor Thaqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet