Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Mera Dakaj
BIOGRAFIA: Mera është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Tetor 2019, Mera publikon videoklipin "A Pendohesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Enkeleda Dervishi

Lily N

Irida Pojani

Dea Strica

Anisa Smajlaj

Ardita Begu

Sarentina Cako

Vivian Kokeri

Neshi Cakolli


Tags: Mera, Mera Dakaj