Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Kjo Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

me ta lujt djal ket vetull,kishe pikun hiq me dor pa tprekun:2x

Ref:oo okjo bela,bela e shkret,
tpaska zan djal haj me det,
me magji kam kta dy sy.
veq mem pa ooo ishe shkri.

tkisha ba ooo veq per veti nat e dit ooo mkishe shku per qefi:2x

Ref:ooo kjo bela ,bela e shkret tpaska zan djal haj me der,
me magji kam kta dy sy,
veq mem pa ooo ishe shkri:2x


Ky tekst u dërgua nga  donnaMera Zymeri
Publikimi: 24/06/2007
Festivali: Polifest 2007


Mera Zymeri - Kjo Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Bela".
3. Video është e këngës "Kjo Bela", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0