Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Ani Ani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur po dal un me vallzu
Dashnori me shikon
Ska deshir te luj me shok
Ah sa shum po xhelozon

Ani ani shoki jem mos
E ban ket pun problem
Dije mire tjeter ska
Zemra ime ty te don x2

Kur po dalim me u shetit
E un me fol me tjer
Aj me flet te hiq pa ndal
Zemren time po me ther

Ani ani shoki jem mos
E ban ket pun problem
Dije mire tjeter ska
Zemra ime ty te don x2

Sa e embel dashnija
Sa itht pabesia
Pa dyshim ne dashuri
Eshte si helm kjo xhelozi x2

Ani ani shoki jem mos
E ban ket pun problem
Dije mire tjeter ska
Zemra ime ty te don x2


Ky tekst u dërgua nga BerlindaistMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2011


Mera Zymeri - Ani Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0