TEKSTESHQIP

Mera Zymeri
Kalle, Kalle Moj Rini
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle, Kalle Moj Rini" kënduar nga Mera Zymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.