Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mergim Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mergim Jashari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Shtator 2019, Mergim Jashari publikon videoklipin "Akoma"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Flamur Plakiqi

Nderim Kurti

Erman Salihu

Bani Kaleshi

Gjani Albanianstar

Addi Pllana

Ardy

Katilirrebel

Mevlud Rahimaj

Rap Kills


Tags: Mergim Jashari

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet