Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Kurroshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
Mergim Kurroshi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erblin Hoxha

Veton Mushkolaj

Egzon Berisha

Durim Jetishi

Elion Krasniqi

Arnis Telaku

Visar Rama

Labinot Ademi

Rexh Cenaj

Bujar Preteni

Tags: Mergim Kurroshi, Mergim Koroshi, Mergim Korroshi, Mergim Kuroshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet