Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mergim Mazreku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Mergim Mazreku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Berisha

Ramiz Bytyqi

Afrim Gashi

Zymer Gashi

Bib Kosova

Fadil Nreca

Shpresim Krasniqi

Skënder Fejzullahu

Fetah Bajgora

Salih Gashi


Tags: Mergim Mazreku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet