TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
Pike Ne Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pike Ne Zemer" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që projekti muzikor paraqitet para shikuesve i punuar mjaft mirë edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 19 Qershor 2014.