TEKSTESHQIP

Mergim Mjeku
Na Dy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Dy" kënduar nga Mergim Mjeku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor ka ardhur para publikut në sferën vizuale edhe me videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi MProduction. Ky videoklip u publikua me datë 1 Korrik 2016. Komponimi dhe okestracioni është realizuar nga Zzap And Chriss.
Renditja:
Top 200