Meri Mema
Meri Mema

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Meri Mema është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 30 Maj 2015, Meri publikon videoklipin "Po Ta Them Ne Sy". Më datë 26 Janar 2016, Meri publikon videoklipin "Si Them Une". Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 14 Prill 2016, Meri Mema publikon videoklipin "Ndjenje Shprese". Më datë 25 Gusht 2017, Meri Mema publikon videoklipin "Problem", në bashkëpunim me Jimi. Më datë 30 Qershor 2023, Meri Mema publikon videoklipin "O Shpirt O Xhan". Teksti i këngës u shkrua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0