Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meri Gici

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Meri Gici është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Janar 2017, Mery Gici publikon videoklipin "Ama Zemren", në bashkëpunim me Astrit Rrenja. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alsked Rrenja. Më datë 26 Gusht 2017, Mery Gici publikon videoklipin "Fustani I Bardhe". Në Tetor 2017, Mery Gici merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Do Ta Fal". Më datë 4 Dhjetor 2018, Mery Gici publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Todi (Bela)

Liljana Stafa

Anula

Flutura Akulli

Valentina Myzeqare

Pamela Thellipi

Anida Qarri

Ueda Hysa

Behare Çuedari

Burbuqe Esti


Tags: Meri Gici, Mery Gici

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet