A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mery Gici - Te Gjith Nenat Te Na Rrojne


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/12/2018

2018-12-04T21:35:53


Sorry, this song lyrics is not yet available "Te Gjith Nenat Te Na Rrojne" sung by Mery Gici.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Te Gjith Nenat Te Na Rrojne".
The music video from Mery Gici attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019