Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Merimanga

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Merimanga është një grup artistësh. Më datë 20 Korrik 2015, Lue Merkulaj publikojnë videoklipin "Lamtumire Shkoder", në bashkëpunim me Marimanga. Më datë 9 Gusht 2017, Lule Merkulaj & Merimanga publikojnë videoklipin "Nuk E Di"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Nijazi Bytyqi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Okupatorat

Raiders

Jet

P.E.Z

West

Te Tjeret

Bloody Gangstaz Family

Armial

Tags: Merimanga, Marimanga, Grupi Merimanga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet