Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Jeto Pa Mua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ooo Në Ket Bot Jetoj Kot
Më Ndihmo oo Zot
Edhe pse s,do t,jem me ty
une prap do te dua
knaqu ti me dhimbjen time
dhe jeto pa mua
ti do t,mbetesh plaga ime
gjersa te jetoje
por me par mundom te vdes
se sa te harroj.


ref.
Aaaa ne kete bote jetoj kot
aaaa me ndihmo o zot.

Po pikoi loti njeher
syrit nuk i kthehet,
nese une s,ta them t,verteten
zoti nuk genjehet
se harron shikimin tend
syri qe po qan
dikur thoshe,zemrat tona
as vdekja si ndan.

ref.
Aaaa ne kete bote...


Ky tekst u dërgua nga  gresa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Bunjaku - Jeto Pa Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Pa Mua".
3. Video është e këngës "Jeto Pa Mua", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0