A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nexhat Mujovi (Wirusi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Nexhat Mujovi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Nexhat Mujovi (Wirusi) është një autor këngësh shumë i njohur. Nexhat Mujovi kompozitori i madh i këngeve të Elitës. Jeton dhe punon ne Tetovë ku gjindet edhe studjoja e tij ProSound. I shkolluar dhe specializuar ne konservatoret me te dëgjuara të Francës. Ka kompozuar muzike filmash dhe disa kolona zanore për filma shqiptare dhe te huaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Elita 5

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Ardian Kastrati

Avni Qahili

Palokë Kurti

Florent Boshnjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Dorian Gjoni

Bini Nebihu

Edmond Zhulali

Pandi Laço


Tags: Virusi, Wirusi, Nexhat Mujovi, Elita 5

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019