TEKSTESHQIP

Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku
Ti Ne Zemren Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ne Zemren Time" kënduar nga Merita Bunjaku & Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.