Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Burrniku - Allah Allah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Fjalt e tua i kam ne zemer
Nuk largohem kurr per jete
Kjo dashni ka veq nje emer
Eshte dashnia e vertet
Tjeter dashni kurr nuk njoha
E as nuk dot njoh
Sikur me tpa te besoj ty
Edhe pse ste shoh
Allah allah
Allah allah
Allah allah
Ti je veq nje
Tjeter nuk ka
Allah allah
Allah allah
Sa shum te du
Lum shpirti jem qe tka besu

Sa ashik digjet si zjari
I djeg asht ki hak per ty
Bohen flak o flak per mallit ne xhente me tpa me sy
E du madhnin tane o allah edhe
Shum shpresoj qe ti kem mem fal ja allah
Me ket shpres jetoj
Allah allah
Allah allah
Ti je veç nja
Tjeter nuk ka
Alla alla
Sa shum te du
Lum shpirti jem qe tka besu


Ky tekst u dërgua nga SARAMerita Burrniku
Publikimi: 30/03/2022
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)
Video Produksioni: A Film


Merita Burrniku - Allah Allah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Allah Allah".
3. Video është e këngës "Allah Allah", por nuk këndohet nga Merita Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Burrniku:


Komente 0