Merita Burrniku
Merita Burrniku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Merita Burrniku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 15 Janar 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Si...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1